Яскрава Кеті Перрі презентувала новий кліп на пісню “Never Really Over”

0
457


Не лише Майлі Сайрус зараз вражає публіку новими хітами. Кеті Перрі випустила новий сингл під назвою “Never Really Over” та яскравий відеокліп до нього. За один день відео переглянуло понад 16 мільйонів юзерів на Youtube.
У центрі сюжету – історія про нещасливу любов, від якої дівчину, тобто Кеті, намагаються вилікувати у особливому центрі реабілітації. Стиль відео нагадує 70-ті, співачка у ньому постала у багатьох неординарних, проте яскравих образах. Окрім неймовірних прикидів, кліп вражає надскладною хореографією і кількістю осіб, залучених до зйомок. Вийшло масштабно та феєрично.
Пісню, за словами зірки під час виступу на Youtube Music, вона написала під час останнього гастрольного туру, який тривав з вересня 2017 і закінчився у серпні 2018. Слова композиції в дечому нагадують особистий досвід Кеті, адже з нареченим Орландом Блумом до заручин у пари були складні стосунки. Вони то сходилися, то розсходилися, та все ж в результаті – готуються до весілля.

З актором Орландо Блумом співачка почала зустрічатися у 2016 році. Через рік вони зробили перерву, яка то припинялась, то продовжувалась аж до березня 2018 року. З того часу вони завжди разом. У лютому чоловік освідчився Кеті на День закоханих, подарувавши оригінальну каблучку у формі квітки.
А тим часом користувачі Youtube захоплені новою відео роботою зірки: “Це витвір мистецтва!”, “О, це просто ідеально!”, “Нарешті королева повернулась”, “Ця пісня прийшла точно в потрібний час. Дійсно допомогла мені!”,  “Вона ніколи не старіє! Завжди щось нове та іконічне, і це за більше, ніж 10 років! Назавжди мій ідол”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here