Єгор Крід зробив хіт, але набрав дизлайків

0
726

Завидний холостяк намагався «знайти кохання», а знайшов дещо інше – славу. Проект завершився та камери не погасли. Російський репер Єгор Крід невпинно штампує треки. Чи можна їх назвати хітами? Вони відомі, навіть якщо не завжди у хорошому сенсі цього слова.

Уже третій мільйон шанувальників активно переглядає новий ролик скандального виконавця. Назва говорить сама за себе – «Крутой». Але вражає інше, вражає кількість дизлайків. Менше ніж за день офіційний канал «Black Star» на Youtube назбирав майже 60 тисяч антивподобань.

Що ж, творчість Кріда розуміє далеко не кожен. Давні шанувальники пояснюють таку ситуацію дещо категоричніше. У соцмережах побутує думка, себто музика репера стає «усе гіршою і гіршою», наскільки це можливо.

Не врятувала Єгора навіть зірковість ролику. Іменитий композитор Ігор Крутий, гуморист Гарік Харламов та артист Ігор Ніколаєв намагались, але більшість сприйняла гумор радше як «тупість».
Були рухи, був драйв, була «родзинка», але у загальній картині усе розчинилось та вийшла «прісна х**ня» – так, коментарі у соціальних мережах були й такі. Так чи інакше, новий кліп від Кріда наразі перебуває на третій сходинці категорії «у тренді», що на Youtube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here