“З фірмовими танцями та дівчатами”: Дан Балан презентував новий кліп

0
765


Не минуло й півроку, як гарячий молдавський співак увірвався на вітчизняні телеекрани, а він вже встиг завоювати серця численної жіночої аудиторії України. 40-річний Дан Балан презентував нову відеороботу у дуеті з 22-річною російською виконавицею Люсею Чеботіною на пісню “Balzam”, чим самим підтвердив свій статус завидного холостяка.
У кліпі співак виконує свої запальні фірмові танці з різними дівчатами, міняючи їх, як рукавички. Відео вийшло доволі динамічним та драйвовим і одразу прийшлося до душі шанувальникам творчості молдовського мачо. Сам Дан Балан постав у кліпі у загадковому образі з пов’язкою на голові.

“Все, що ви робите – це шедевр. Браво!”, “Жодна пісня не схожа на іншу. Це така рідкість!”, “Посмішка не сходить з обличчя впродовж всього кліпу. Дан такий милий”, “Який сексуальний голос”, “Запальний танцювальний трек в оригінальному виконанні, який несе свій месседж”, “Як завжди на висоті. Новий улюблений трек!”, “Магічно! Пісня крутиться в голові” – пишуть захоплені прихильники.
До речі, нещодавно стало відомо, що Дан відправляється у тур Україною. Співак відвідає Чернівці, Ужгород, Львів, Житомир, Бровари, Чернігів, Суми, Харків, Дніпро, Херсон та Одесу. Гастролюватиме зі співаком Оксана Муха – переможниця проекту “Голос країни-2019”, тренером якої був 40-річний співак.
Нагадаємо, що на цьому ж телешоу Балану приписували романтичні стосунки з Тіною Кароль. Упродовж всього сезону він залицявся до неї, називав Тіну “мой кенгуруш”. Однак, українська королевав поп-сцени все ж, здається, не відповіла гарячому молдавському мачо взаємністю.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here