“Знову наречена!”: 60-річна Мадонна випустила новий кліп

0
717


Легенда світової поп-музики вперше за чотири роки презентувала нове відео. Кліп на пісню “Medellín”, що увійшла до нового альбому Мадонни під назвою “Madame X”, вже назвали провокаційним та з БДСМ-нахилами. До речі, композицію співачка виконала у дуеті з 25-річним колумбійським репером Maluma.
У відео Мадонна пристрасно витанцьовує з молодим музикантом. За сюжетом між ними зав’язуються романтичні стосунки, які згодом приводять до весілля. У білій сукні королева сцени “запалює на столі”, вони багато танцюють і наприкінці катаються на конях. Режисером карнавального кліпу стала іспанка Діана Кунст. Варто відзначити, що 60-річна співачка аж ніяк не виглядає на свій вік: ні за зовнішнім виглядом, ні за фізичними можливостями.

Кліп одразу набрав шаленої популярності на Youtube. Фани пишуть: “Неймовірно! Дивовижне відео, фантастична музика, чудова і блискуча Мадонна – люблю її! Вона робить більше, ніж хорошу музику, вона змінює погляд на жінок. Вона революціонерка!”, “Нова ера Мадонни! Дякую, що робиш це знову!”, “Мадонна є безцінною, позачасовою і єдиною-єдиною Королевою”.
Зазначимо, що повністю альбом “Madame X” вийде 14 червня цього року. До платівки увійде 15 композицій. Це буде чотирнадцятий альбом у доробку Мадонни. Попередній під назвою “Rebel Heart” співачка випустила ще у 2015 році.
Нагадаємо, що у травні Мадонна виступить у Ізраїлі на міжнародному конкурсі “Євробачення-2019”. За виконання двох пісень зірка отримає гонорар у мільйон доларів. відомо, що спонсором виступу зірки буде ізраїльський бізнесмен Сільван Адамс.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here