П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиЗірка «Дивних див» Міллі Боббі Браун сподівається, що Одинадцять та Майк одружаться

Зірка «Дивних див» Міллі Боббі Браун сподівається, що Одинадцять та Майк одружаться

Виконавиця ролі Одинадцять/Джейн Хоппер у серіалі «Дивні дива» Міллі Боббі Браун днями дала велике інтерв’ю виданню Glamour UK. По ходу цієї бесіди 16-річна акторка торкнулася багато тем, у тому числі поділившись своїми побажаннями щодо подальшої долі Одинадцять:
«О господи, їй вже через стільки довелось пройти, так що я просто сподіваюся, що вона буде щаслива. Я завжди кажу шоураннерам Метту та Россу Даффер: «Невже вона не може посміхнутися хоча б в одному кадрі?» Мені б дуже хотілося, щоб закінчення її історії виявилося хорошим. Я цілком довіряю братам Даффер. Вони напевно придумають якусь красиву кінцівку – що б це не було, мені це неодмінно сподобається. Але я була б рада, якби вона зуміла повернути свої здібності, адже вона герой та в якомусь сенсі супержінка. І вона любить Майка – я хочу, щоб вони одружилися. Ось що мені потрібно. Мені потрібна сцена весілля в «Дивних дивах». Крапка».
Нагадаємо, що на цей час четвертий сезон «Дивних див» знаходиться на стадії зйомок, але точна дата прем’єри поки не анонсована. Однак вже 23 вересня на Netflix вийде інший проєкт на чолі з Міллі Боббі Браун – мова йде про комедійно-драматичний детектив «Енола Холмс».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments