Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиЗірки «Гри Престолів» розповіли про безглузду пілотну серію: «Ніхто не знав, що...

Зірки «Гри Престолів» розповіли про безглузду пілотну серію: «Ніхто не знав, що за чортівня»

Попри всесвітній успіх «Гри Престолів», перша спроба екранізувати цикл фентезійних романів Джорджа Р. Р. Мартіна була далека від ідеалу настільки, що проєкт ледь не закрили. Незабаром у світ вийде книга «Вогонь не може вбити дракона: Гра Престолів та нерозказана історія епічно серіалу», в якій, як випливає з назви, будуть розкриті залаштунки знаменитого шоу. Поки ж видання Entertainment Weekly опублікувало ексклюзивний уривок з майбутньої публікації – в ньому йдеться про найперші спроби запустити «Гру Престолів». Виконавець ролі Джеймі Ланністера Ніколай Костер-Валдау розповідає:
«Ніхто не знав, що вони там робили та що це взагалі за чортівня. Я пам’ятаю, що в момент прибуття короля Роберта мені здалося, що все це просто смішно. Абсурдно виглядала спроба створити цей паралельний всесвіт, населений настільки благородними людьми. Тут дуже тонка грань між серйозністю та підозрою, немов це лише косплей. На той момент не було відчуття, що з цього вийде надзвичайно впливовий хіт. Але нам було весело».
Ліна Хіді (Серсея Ланністер) додає:
«В оригінальному пілоті я виглядала, як естрадна танцівниця з Лас-Вегаса – в хутрі та з масивної зачіскою, прямо як середньовічна Доллі Партон. Не те щоб я скаржилася, адже мені навпаки сподобалося. Моє волосся перейшло у володіння проєкту».
Дует шоураннерів Девіда Беніоффа та Дена Вайса робить висновок:
«Спочатку нам здавалося, що все йде непогано, але це тому, що через відсутність досвіду нам нема з чим було порівнювати. У міру занурення у роботу наявні тріщини розросталися у повноцінні тріщини, які з часом вже стали зяючими. Коли ми вирушили на зйомки в Марокко, ми відчули, що колеса рушили з місця».
Нагадаємо, що «Гра Престолів» дебютувала в ефірі у 2011 році, але розробка шоу почалася ще за кілька років до прем’єри. Оригінальний пілот знімався у 2009 році.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments