П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиЗйомки 15 сезону "Надприродного" розпочнуться 18 серпня

Зйомки 15 сезону “Надприродного” розпочнуться 18 серпня

Виробництво 15 сезону “Надприродного”, як і очікується, відновиться у кінці цього місяця. Джаред Падалекі та Дженсен Еклз, які зіграли братів Вінчестерів, вже знаходяться у Ванкувері, Канада, де проходять зйомки серіалу.
Фотографії Падалекі та Еклза були завантажені жителем Ванкувера до своїх акаунтів в Instagram. Актори стежили за протоколами COVID-19, надівши маски та дистанціюючись від суспільства.


“Соціально дистанційоване селфі”, – підписав знімок фанат. “Треба було зробити. Знали цих хлопців 12 років. Здається нереальним, що це добігає кінця”.
Хоча очікується, що зйомки “Надприродного” відновляться 18 серпня, згідно з виробничим списком на веб-сайті Гільдії режисерів Канади, Дженсен Еклз та Джаред Падалекі вже знаходяться в країні, оскільки закон Канади вимагає, щоб відвідувачі поміщалися на карантин на 14 днів, незалежно від того, чи є у них симптоми.
Зйомки останнього сезону “Надприродного”, були припинені з березня через пандемію коронавірусу.
Акторський склад залишався оптимістичним протягом усієї пандемії. Дженсен Еклз сказав Entertainment Weekly, що перерва дала їм можливість підзарядитися.
“Очевидно, що ми знаходимося у жахливо невдалій ситуації, але позитивним моментом є те, що це дає нам можливість підзарядитися”, – сказав Еклз.
Що стосується того, як закінчиться шоу, Дженсен Еклз раніше сказав, що фінал “безперечно буде правильним та буде приємним”.
“Це повинно дати багатьом людям можливість відчути себе щасливими у подорожі, яку вони пройшли з нами та братами Вінчестерами”, – сказав він під час літнього прес-туру Асоціації телевізійних критиків минулого року. “Я безумовно так ставлюся до цього, і ми дуже раді розповісти цю історію”.
Останні серії 15-го сезону “Надприродного” вийдуть в ефір восени на каналі CW.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments