П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиЗйомки «Бетмена» поновилися після одужання Роберта Паттінсона

Зйомки «Бетмена» поновилися після одужання Роберта Паттінсона

Як повідомляє Variety, зйомки фільму «Бетмен» знову йдуть своєю чергою, після того, як виконавець головної ролі Роберт Паттінсон одужав від коронавірусу. Робота на знімальному майданчику була перервана 3 вересня, коли в одного з членів команди був виявлений COVID-19. Підтвердження, що зараженим виявився саме Паттінсон, від Warner Bros. або з оточення самого актора так і не послідувало, але авторитетні ЗМІ впевнені у правдивість цієї інформації. Після двох тижнів представник студії заявив:
«Після простою у зв’язку з карантинними застереженнями, через COVID-19 зйомки «Бетмена» у Великобританії офіційно відновлені».
Крім Роберта Паттінсона, у «Бетмені» зіграють Пол Дано (Загадочник), Зої Кравіц (Жінка-кішка), Колін Фаррелл (Пінгвін), Енді Серкіс (Альфред Пенніворт), а також Пітер Сарсгаард, Джон Туртурро та Джеффрі Райт. Фільм розповість про другий рік молодого Брюса Вейна в якості Темного Лицаря. Герой візьметься за розслідування серії загадкових вбивств, які якимось чином пов’язані з ним самим. Як стало відомо в ході фестивалю DC FanDome, на цей момент відзнято близько 25% фільму.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments