Потап прочитав реп у захист MARUV – ВІДЕО

0
765

Олексій Потапенко, відомий український репер та продюсер, обурився, що співачка Анна Корсун все ж не поїде на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2019” у Тель-Авів. Вчора MARUV не підписала договір з Національною суспільною телерадіокомпанією України. У своєму інстаграм-аккаунті Потап опублікував реп-звернення до народу та влади, звинувачуючи у політизованості конкурсу.
Потап зачитав, що у нашій країні ніколи не закінчується “цирк”, і цього разу ми не даємо виступити MARUV. “Допустили до участі? Не допускайте сучості!” – наполягає артист, апелюючи до того, що співачку запросили взяти участь у Нацвідборі, це не була її ініціатива. “Вибори завжди були для нас цікава тема, але навіщо так з артистом? Ви нікчеми!” – додав в кінці Потап.

View this post on Instagram

#maruv#eurovision

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


Прихильники Потапа підтримали думку репера: “Браво, все правильно прочитав! Це фіаско!”, “Чомусь таких кабальських умов не було в жодного конкурсанта минулих років! Зроблено все професійно, аби ця учасниця сама відмовилась від поїздки на конкурс. Не знаю чиїх це рук справа”, “Потап – молодець! Наші люди тільки те й вміють, що стежити за тим, хто де виступав. Артисти проявляють свою любов до країни, коли демонструють якісну музику родом з України!”, “Потапе, ви справжній чоловік!”.
Однак, незначна частина юзерів з Олексієм все ж не погодилась: “Збагачувати свій гаманець, заробляючи на гастрольках в Раші, в той час, коли люди щодня гинуть від куль агресора. Ніяк не політика. Та?”, “Та валіть в Рашку. В чому проблема?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here