“Розкрадачка гробниць: Лара Крофт” (трейлер)

0
905

Лара Крофт відправляється в свою першу експедицію, щоб завершити розпочате батьком археологічне дослідження і розкрити античні секрети, які в свою чергу допоможуть очистити її ім’я.
Їй належить боротися за виживання на схибленому від культу острові, застосовуючи всі свої вміння: вправність, спритність, розум, силу та зброю.

Фентезійний бойовик «Лара Крофт» порадує цінителів жанру новою зустріччю з безстрашною дівчиною-археологом. Головну роль на цей раз довірили володарці премії «Оскар» за кращу жіночу роль Алісії Вікандер («Королівський роман», «Спогади про майбутнє»). Сам персонаж відомий з 1996 року, коли вийшла перша однойменна гра.
За 20 років свого існування гра неодноразово вдосконалювалася і не втратила популярність, а дівчина-археолог стала найбільш впізнаваним персонажем відеоігор в світі, названа «найуспішнішою героїнею відеоігри».
Героїня з’являється у відеоіграх, коміксах, мультсеріалах і фільмах. Режисером нової кіноверсії стане норвезький режисер Роар Утхауг («Хвиля»). В кінотеатрех фільм з’явиться з 15 березня 2018 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here