Мультсеріал для дорослих “Кінь БоДжек” продовжили на шостий сезон

0
604

Анімаційний ситком категорії «18+» уже не перший рік прикутий до уваги кінокритиків. Безліч рецензій і відгуків, схвальних та не дуже, а ще – рекордні рейтинги на RottenTomatoes.com (майже 100%!). Цілком можливо, що шостий сезон стане далеко не останнім.
Тим не менш, історію колишньої голлівудської зірки поки продовжили лише на один сезон. Про це повідомили на офіційній сторінці БоДжека у Twitter.


Культовий серед поціновувачів анімаційного кіномистецтва серіал став яскравою сатирою на голлівудську дійсність. Контрастний світ антропоморфних тварин та людей вражає абсурдом не лише глядачів, але й самих персонажів мультсеріалу. За комічним образом Коня БоДжека сценаристи зобразили «сміх крізь сльози» та глибоку драму життя без сенсу. Гострий реалізм став головною причиною для глядачів припинити перегляд ситкому, або ж навпаки –  із захопленням дивитись його далі.

Перші серії анімаційного серіалу «Кінь БоДжек» з’явились на екранах у серпні 2014 року. Незабаром того ж року стрічка, створена Рафаелем Бобом-Уоксбергом  на замовлення «Netflix», отримала звання кращої трагікомедії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here