Як проходить День Незалежності в Україні

0
738


Україна відзначає 28-му річницю Дня Незалежності. Керівництво держави та світові лідери вже привітали нашу країну з цим святом. У Києві вже розпочався основний захід дня – Хода гідності.
Ще зранку українці гуляють вулицями своїх міст у патріотичних вишиванках, готуються до флешмобів та концертів. Столиця сьогодні майорить патріотичними кольорами. Адмінбудівлі, ресторани, міські парки та вулиці міста прикрашені синьо-жовтими кульками та прапорами.

Тисячі українців та гостей прийшли на Хрещатик, аби подивитися на Ходу гідності. Участь у якій бере президент Володимир Зеленський, керівництво держави, військові ЗСУ, волонтери, спортсмени, медики, освітяни та українці, які прославили нашу країну. Україна цьогоріч відзначає День Незалежності за новим осучасненим сценарієм.
У Києві пройде Хода гідності, участь в якій візьме президент Володимир Зеленський, керівництво держави, військові ЗСУ, волонтери, спортсмени, медики, освітяни тощо. Після цього глава держави виступить зі зверненням до українців та нагородить громадян, які роблять важливі внески у розвиток країни.

Згодом у центрі Києва відбудеться грандіозний концерт повідомляє 24 канал. На ньому виступить Тіна Кароль, солістка гурту ONUKA Ната Жижченко, п’ять оркестрів, українські зірки світової оперної сцени – Андрій Романенко, Євген Орлов, Оксана Крамарева та Анжеліна Швачка, 18 піаністів і народних артистів України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here