Сергій Шнуров повідомив, що ні з ким не хоче співати в дуеті

0
673

Лідер гурту “Ленинград” зізнався, що щодня отримує пропозиції заспівати дуетом.
Група “Ленінград” завершила фестиваль “Навала – 2018”. Незважаючи на те, що виступ завершувався о першій годині ночі, гості фестивалю не поспішали їхати додому, продовжуючи підспівувати і танцювати. При цьому лідер гурту Сергій Шнуров поділився, що якби сам їхав на якийсь фестиваль, то вибрав би захід, де музика не є головною частиною свята.
“Я б, напевно, з’їздив на бразильський карнавал куди-небудь в Ріо, де музика не є основною частиною свята, де спітнілі жіночі тіла, креолки, бразилійки трясуть дупами. Ось це мені все подобається, а музику можна вимкнути”, – сказав Шнуров.
Сергій Шнуров зіграв під час свого сету популярні хіти “Екстаз”, “Вояж”, “Експонат” та інші, а під час пісні “Ч. П. Х.”на сцену до угруповання піднявся репер ST. В одному з інтерв’ю Шнуров повідомив, що йому щодня пропонують заспівати дуетом.
“Дуже хотілося б не співати ні з ким в дуеті. Мені кожен день пропонують з ким-небудь заспівати. Давайте без дуетів хоча б рік”, – запропонував Сергій Шнуров.
Цікаво, що лідер гурту “Ленинград” також зізнався, що веде нездоровий спосіб життя і запропонував всім зробити ставки. “Я веду нездоровий спосіб життя. Подивимося, хто довше проживе. Поставте на якогось мого ровесника, який ніколи не палив та не бухав. Подивимося, хто довше протягне”, – запропонував Шнуров.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here