Christian Dior влаштував цирк прямо на модному подіумі

0
458

Нічого не передвіщає потепління більш квапливо, ніж індустрія моди. Відтак, допоки зима у самому розпалі, Christian Dior презентує нову колекцію весняного одягу «від кутюр». Адже саме зараз у французькій столиці проходить найбільш очікувана подія півріччя у світі гламуру та стилю – Тиждень високої моди.
Традиційно, показ представлений у неабияк екстравагантній формі, під куполом шапіто. Новою музою Марії Грації Кюрі, креативного директора бренду, став цирк. Як результат – традиційні елементи шапіто з’явились не лише в декоруванні подіуму, але й на самих моделях.

Звичайно, не обійшлось без акробатів «під стелею». Хоча й увагу гостей одразу привернули вражаючи елементи одягу. Висока мода ніколи не була прийнятна для повсякденного вжитку, і не повинна стати доступною у майбутньому. Цьогоріч Dior винятків не допустив.

Сітки на обличчях манекенниць, тісні корсети, костюми «дресирувальників», надмірна кількість блиску і рукавів незвичної форми. Усе це окремо видається безглуздим, проте Dior зумів поєднати непоєднуване та створити своєрідну, але таки гармонію. Що важливо, від циркових силуетів моделі не виглядали менш жіночно. Радше навпаки – набули невимушеної ніжності та граційності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here