Девід Бекхем і Adidas запустили новий проект допомоги молодим талантам

0
532

Амбассадор Британської модної ради в рамках даної ініціативи з іншими знаменитостями зосередяться на просуванні освіти в категорії мода.
Колишній британський футболіст Девід Бекхем спільно з Adidas запустили новий проект допомоги молодим талантам у сфері дизайну, в рамках якого будуть навчати здібних хлопців і залучати їх до сфери моди. Як повідомляє Dailymail, старт даної програми відзначили шикарною вечіркою в Майамі.
Крім футболіста на святковому вечорі були присутні Каролін Раш, виконавчий директор BFC, а також співак Марк Ентоні, репер Фаррелл Вільямс і датська модель Хелена Крістенсен, які також візьмуть участь у новій роботі. Нова ініціатива буде спрямований на залучення молодих і талановитих людей в дизайн, підтримку майбутніх фахівців на перших етапах з самостійного шляху, і зосередиться на просуванні освіти в секторі моди.

Напередодні Девід Бекхем, представники Adidas і Каролін Раш відвідали стару школу дизайну та архітектури Майамі (DASH), де провели семінар для учнів. Девід Бекхем є послом і почесним президентом Британської модної ради. Завдання Бекхема на цій посаді – популяризувати британську моду, чим він успішно займається. Нагадаємо, що екс-футболіст має давні партнерські відносини з Adidas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here