Червоний шовк знову в тренді – Кайлі Дженнер

0
557

Нікого не здивує факт того, що мода циклічна. Що ж, саме 2019 рік стане періодом, коли усі тенденції минулого зроблять, так би мовити, повне коло та повернуться до моди минулого. Тваринні принти, «вуличний» стиль, яскраві кольори та поєднання непоєднуваного – готуйтесь побачити на вулицях такі ж силуети, що користувались популярністю ще 10 років тому.


Один із них – червона шовкова сукня. Так, як не дивно, тканини із переливом знову в моді. А найбільш виграшно такий тренд виглядатиме у класичних кроях та кольорах. Не забарилась підхопити модне віяння сезону й іменита представниця сімейства Кардашьян – Кайлі Дженнер.

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Дівчина, відома за своєї діяльністю у сфері косметичної індустрії та моделінгу, оприлюднила на власній офіційній сторінці в Instagram неабияк звабливе фото. На світлині Кайлі постала у червоній шовковій сукні, вечірній та «по кісточки». Що ж, образ вийшов більш ніж спокусливим. А характерні для сестер КаДженнер довгі ноги й пишні форми тільки додали «нот» до і без того вдалого образу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here