Дорофеєва одягнулась у Gucci для New York Fashion Week

0
399

Україна підкорює модні столиці світу. Точніше – українка. Іменита учасниця дуету «Время и Стекло» вкотре дивує своїми модними образами іноземців. На цей раз, співачка завітала до щорічного Тижня моди, що у Нью-Йорку.
Ні для кого не секрет, що Надя Дорофеєва є своєрідною іконою стилю на вітчизняній естраді і не тільки. Артистка та за сумісництвом представник корейської культури не одноразово вражала Азію неординарним вбранням. Як зазначала сама Дорофеєва, траплялись випадки, коли до неї підходили звичайні перехожі та запитували, хто моделює її одяг.

View this post on Instagram

?

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Що ж, американський мегаполіс не став винятком. Одразу після завершення паризьких показів від-кутюр. Додо разом зі своїм зірковим чоловіком Володимиром Дантесом подались до наступного очікуваного всіма модного шоу. Втім, з огляду на реалії, українська поп-зірка не суттєво виокремилась серед інших представників сучасних віянь у сфері вбрання.

View this post on Instagram

Look inside

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


Відтак, не минуло багато часу, як на офіційній сторінці в Instagram співачки з’явився неабияк вражаючий, без жодних перебільшень, total look. Джинсові кюлоти, білі масивні кросівки, жакет в актуальному пастельному відтінку та пов’язка із «невимушеним» надписом Gucci.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here