Через розлучення з Піттом Анджеліна Джолі схудла до 45 кілограм

0
1360

13 серпня відбудеться суд, на якому буде визначено головного опікуна п’ятьох молодших дітей Пітта та Джолі. Актриса не має наміру поступатися знаменитому чоловікові, тому разом з адвокатами Джолі приділяє багато часу підготовці до слухань у справі про розлучення. В даний час Анджеліна бере участь в зйомках фільму “Чаклунка – 2”, та при цьому не забуває приділяти увагу дітям.
У підсумку, актриса не має часу щоб займатися собою. На нервовому грунті Джолі дуже сильно схудла – при зрості в 169 см, вага актриси становить всього 45 кілограмів. Її напарники по фільму були в шоці коли побачили змарнілу Анджеліну. Всі костюми виявилися великі, а власний одяг жахливо виглядав на актрисі. Шанувальники знаменитої актриси згадують, що пару років тому вона важила всього 39 кілограмів.

View this post on Instagram

TAG someone who makes you smile!❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on


Після того, як близькі Джолі стали переживати за стан актриси, тоді вона пішла на поправку і вага наблизився до норми. На цей раз фанати припускають, що стрімке схуднення пов’язано з ситуацією з колишнім чоловіком.
Нагадаємо, що Бред Пітт і Анджеліна Джолі розлучилися в 2016 році. Ініціатором стала Джолі, посилаючись на те, що вона зіткнулася на розбіжності з своїм чоловіком. Пізніше, Пітт розповів, що мав проблеми з алкогольною залежністю, але актор зміг їх перебороти, проте у Джолі закінчилося терпіння.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here