Чому соліст гурту “Rammsteim” забрав Лободу з лікарні?

0
1207

Прооперовану зірку українського шоу-бізнесу тільки-но виписали з лікарні, а вона вже встигла потрапити до преси із черговим скандалом. Вчора, 30-го жовтня, Світлана Лобода покинула стіни госпіталю разом із Тіллем Ліндеманном – лідером всесвітньовідомого гурту «Rammsteim».

Подейкують, відомий рок-виконавець може виявитись батьком новонародженої доньки Лободи. Чутки-чутками, а про це свідчить низка фактів. Безперечно, підставою для “приписування” роману став близький зв’язок Світлани і Тілля, що відверто афішувався у соцмережах.
За повідомленнями російських ЗМІ, дізнавшись про госпіталізацію української співачки, Тілль відклав зйомки кліпу та негайно вилетів до Москви. До того ж, економ-класом – оскільки інших квитків на потрібний рейс не залишалось. Проте, через встановлення лікарнею обмеженого відвідування, музикант упродовж кількох днів не міг потрапити до Лободи.

Зірку виписали. І вона, разом із своїм німецьким «бойфрендом», відразу відправилась до ресторану. Громадськість не пропустила повз увагу також те, що «закохані» періодично тримались за руки. На святковому обіді була і старша донька Світлани Лободи – Єва – яка так по-сімейному сиділа на руках у Ліндеманна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here