Ургант підтвердив чутки про романтичний зв’язок Кіркорова і Баскова

0
8326

Ветерани російської естради Кіркоров та Басков уже не вперше підозрюються у любовних стосунках. А їхній недавній візит на шоу Урганта добряче підлив масла у вогонь. Співаки, начебто задля піару нової спільної пісні «Ібіца», прийшли у студію мало не за ручки.
Незважаючи на безліч давніх конфліктів, що нерідко доходили до бійок і судових процесів, приводів для особливих відносин із блакитним відтінком музиканти давали чимало.

Буквально таки найяскравіші зірки російської сцени, поп-король та «натуральний блондин» невпинно змагаються за статус «най» – найекстравагантнішого костюму, найепатажнішого вчинку, найскандальнішого скандалу. Їхній дивний, але, разом з тим, органічний тандем змусив Урганта вдатись чи то до жартів, чи власне до прямих натяків. Телеведучий попросив «голубків» не гнівити Бога, замаскувавши свій посил під чергову комедійну постановку.

View this post on Instagram

Какое замечательное начало новой недели!!! А почему? Да потому что сегодня ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ самого солнечного, самого весёлого, самого голосистого АРТИСТА, моего Друга- НИКОЛАЯ БАСКОВА @nikolaibaskov и это прекрасный знак, потому что именно его позитивный заряд по жизни и творчеству зарядит ВСЕХ ВАС, не только на неделю, но и на весь год, а мы все, его друзья и поклонники давайте пожелаем ему счастья здоровья ну и конечно же продолжения его звездного успеха, и мы в это ВЕРУЕМ, и пусть все у тебя, дорогой Коленька,будет заИБИЦА!? С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ!!? Спасибо поклонникам за замечательные коллажи и поздравления!✌️ #николайбасков #деньрождения @natalia___21_

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on


Тим не менш, зірки не поспішають спростовувати чутки. Нещодавно на інстаграм-сторінці Кіркорова з’явилось пікантне привітання із днем народження Баскова. Фотоколаж «зіркової пари» не обійшовся без натяків на їхню приналежність до ЛГБТ-спільноти. Палкі обійми, поцілунки та грайливі пощипування щік вкотре привернули увагу шанувальників до співаків, які усіма зусиллями не дають про себе забути.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here