Підбірка епічних провалів зірок на концертах

0
1144

Ви ще зранку не можете відійти від сорому, який накрив вас у маршрутці через розтібнуту блискавку ширинки? Чи може, по ночах займаєтеся самопокаранням з приводу якоїсь безглуздої витівки перед класом, у віці 11 років? Не переймайтеся, адже блюючий Джастін Бібер, “переблював” увесь ваш фейл на довгі роки вперед.

Досі думаєте, що Селена Гомез ніжне створіння, яке переживає романтичні почуття та навіть мухи не образить? П-ха! Тоді дивіться, як дівчинка лається під час концерту, коли думає, що мікрофон у цей час не працює.
Іггі Азалія – брутальна білошкіра реперша, вирішила заримувати фрістайлом тексти, суть яких, для неї просто не зрозуміла. Майлі Сайрус хотіла бути сексуальною, а вийшло так, наче на сцені виступає дешева повія.

Красуня Агілера під час масштабної події, співаючи гімн штатів, не розрахувала свої сили, та на самій сильній ноті добре “зфальшивила”.
Хтось може сміятися з таких вибриків долі, а для когось стане, дійсно ясним, що усі ми люди, які маємо право на помилку. То ж, будьте добрішими одне до одного, і пам’ятайте, що в кожного з нас сидить маленький Бібер, який раптово може вивернути вміст шлунку прямо на сцену.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here