30-річна Адель розійшлася зі своїм чоловіком

0
362

Відома на увесь світ британська співачка Адель порвала стосунки зі своїм чоловіком, 45-річним бізнесменом Саймоном Коннеккі, з яким вони прожили разом 8 років. Про це вчора повідомили офіційні представники співачки Бенні Тарантіні та Карл Фіш. Проте, причини такого несподіваного повороту невідомі: пара просить про конфіденційність і поки що не збирається коментувати цю ситуацію.
Адель і Саймон почали зустрічатися у 2011 році. Тоді вона була вже знаною співачкою, а він успішним благодійним підприємцем. Вже за рік у них народився син Анджело Джеймс Коннеккі. У лютому під час промови на врученні музичної премії “Греммі” співачка подякувала вже своєму чоловікові, розповівши, що у 2016 році вони таємно одружилися. За її словами, церемонія була скромною, на ній були присутні лише найближчі друзі та родичі.

Не зважаючи на розлучення, пара повідомила, що все одно “хоче виховувати свого сина з любов’ю”. Вони ніколи не афішували деталі свого сімейного життя, тому поки що про причини такого серйозного кроку невідомо зовсім нічого.
Саймон Коннекі – співзасновник марки екологічної бутильованої води у Англії. Його компанія регулярно відправляє частину виручених коштів у благодійну організацію “Drop4Drop”, яка забезпечує чистою водою країни, які цього потребують.
Адель, у свою чергу, продовжує займатися музикою. У березні Адель її бачили біля студії звукозапису у Нью-Йорку, що викликало припущення, що вона працює над новими хітами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here