Анджеліна Джолі вимагає через суд аліменти у Бреда Пітта

0
712

Актриса стверджує, що Бред жодним чином не допомагає їй в утриманні власних дітей. Уже два роки тягнеться судовий процес між колись щасливою парою. На днях, Анджеліна Джолі зажадала, щоб суд призначив ще одне слухання, вона вимагає у Бреда Пітта аліменти, адже, за її словами, утримувати шістьох дітей обходиться досить дорого, а Бред з моменту їх розриву грошей дітям не перераховував взагалі.
Проте, адвокати актора стверджують, що з моменту початку судового процесу він передав Анджеліні на утримання молодших дітей 1,3 мільйона доларів, а також дав в кредит 8 мільйонів щоб купити окремий будинок в Лос-Анджелесі. Як відомо, утримання дітей голлівудських зірок обходиться їм дуже дорого.
Як відомо, на одну хорошу няню знаменитості витрачають близько 140 тисяч доларів на рік. За словами, Джолі, їй необхідні як мінімум дві таких помічниці. Також раніше Бред Пітт відвоював опіку над своїми дітьми, адже Анджеліна має намір повністю відібрати їх у нього, аргументуючи це тим, що актор неналежним чином ставився до їхнього старшого сина. Однак, на початку 2018 року Пітт зміг довести, що не завдає ніякої шкоди своїм дітям і суд був на його стороні.
Його рішенням були курси по спільному вихованню дітей, але актриса навідріз відмовилася їх відвідувати. У цьому випадку суддя пригрозив їй тим, що зовсім передасть хлопців під повну опіку екс-дружина, якщо жінка буде опиратися рішенню належних органів.
Через такий поворот подій, актриса потрапила в клініку через психічний розлад. Тепер Бред може бачитися з дітьми раз в два дні, в навчальні дні – 4 години на день, а у свята – 12 годин на день.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here