Дрейк судиться з жінкою, котра звинуватила його у втечі від батьківства та зґвалтуванні

0
671

Кар’єри успішних людей неможливі без курйозних, скандальних чи просто неприємних ситуацій. Однією з таких, для відомого канадського репера та співака Дрейка стала заява моделі Лейли Лейс на яку той відповів судовим позовом.
Модель спершу звинуватила його у своїй вагітності, яку репер проігнорував, а згодом у жорстокому ставленні до себе та зґвалтуванні.

Співак та модель, за його словами, познайомились під час його туру “Boy Meets World Tour” в Манчестері. Після одного з концертів, у лютому 2017 року, вони усамітнились в його готельних апартаментах, де згодом, як стверджує Дрейк, все відбувалось за повною згодою обох сторін і не було жодних натяків на зґвалтування.

У квітні 2017 року модель опублікувала пост в інстаграмі, де заявила, що вона вагітна. У травні того ж року Лейла Лейс найняла адвоката й зажадала грошей для своєї вигаданої дитини, а також пригрозила йому наклепом через те, що в коментарі для інтернет-видання “TMZ” Дрейк сказав, що ніколи модель і не бачив.
В судовому позові сказано, що жінка, однак, відмовилась зробити тест на батьківство. Репер коментує це так: “Немає жодного достовірного доказу вагітності, ані будь-якої дитини, яка б народилася восени”.
Зрозумівши, що підтвердити свою вагітність модель не зможе, Лейла Лейс, як написано у позові, перейшла до іншої тактики – звинувачення у зґвалтуванні.

Згідно з позовом, справа була передана до відділку Манчестерської поліції, де співака допитали та вже очистили його ім’я.
У позові Дрейк звинувачує модель Лейлу Лейс у прилюдному вимаганні, емоційних стражданнях, шахрайстві, наклепі та зловживанні правами, й вимагає компенсації за завдану йому шкоду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here