Елайза Душку отримала 9,5 мільйонів доларів від CBS

0
538

Елайза Душку, американська актриса, відома із серіалу ”Баффі переможниця вампірів” та кінострічки ”Поворот не туди”, CBS заплатили 9,5 мільйонів доларів за мовчання про принизливу поведінку Майкла Везерлі під час спільних зйомок у серіалі ”Містер Булл”.
Душку приєдналась до серіалу в березні 2017 із планами залишитись в основному складі. Невдовзі після початку, Везерлі почав коментувати зовнішність Душку, грубо жартуючи над нею перед знімальною групою.

Везерлі шкодує про те, що він говорив і як змусив колегу почуватись: ”Під час зйомок нашого шоу, я справді перейшов межу. Коли Елайза сказала мені, що їй було некомфортно від моїх жартів, що вона  жахливо ображена, я одразу вибачився. Після довгих розмірковувань, я краще розумію те, що я говорив не було ні смішним, ні підходящим. Мені шкода, що я образив Елайзу.”
Варто зазначити, що про справу довго мовчали і аж тепер заговорили. CBS коментує: ”Претензії пані Душки є прикладом того, як ми прагнемо до удосконалення культури і безпеки місця роботи, але наша робота ще далеко не завершена.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here