Фейсбук руйнує соціум та цінності спілкування

0
838

Екс-віце-президент Фейсбук Чамат Паліхапітія заявляє, що соціальна мережа підриває установи соціуму та деструктує його.
Досить провокаційна ситуація вийшла з цього приводу. Адже, Фейсбук вимушений прийняти на себе відповідальність за вплив на суспільство і це питання постало ребром, так вважає Чамат. Але й ті, хто зараз очолюють управління, вважають, що мережа неминуче буде видозмінюватися пропорційно до запитів громади.

“Чамата не було із Фейсбуком вже більш ніж шість років, і він дійсно видозмінився” –  так стверджує нинішній представник компанії-гіганта. “Але, ми цілком усвідомлюємо вагому роль впливу Фейсбуку”.
Також представники величезної корпорації стверджують, що в них працює багата кількість експертів, які розвивають мережу відповідно до новітніх запитів суспільства, та враховують усі наслідки результату своєї праці.

Але Паліхапітія переконаний у іншому, та вважає, що: “Короткочасні цикли зворотніх зв’язків, які приправлені дофаміном, що створила організація, руйнуйть те, як працює саме суспільство. Відсутня співпраця, дезінформація. Хибна подача реальних подій”.
Також Чамат не обійшов фігуру самого Цукерберга. Та бізнес, є бізнес, і прогрес неминучий. Соціальні мережі дуже глибоко увійшли до нашого життя, і мало хто уявляє своє життя без них зараз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here