“Свобода Спірс!”: батько зірки поскаржився на рішучого блогера

0
309

Не вперше психічне здоров’я культової поп-діви опиняється у центрі уваги громадськості. І вже давно мережа кишить гаслами із хештегом #FreeBritney, що у перекладі означає «свободу Брітні». Зрештою, вигуки протестувальників не в силі змінити рішення суду. А полягає воно у тому, що в 37-річної психічно нестабільної знаменитості призначений опікун.
Подібне рішення суду, безумовно, тільки на благо співачці. Але прихильники Брітні Спірс все рівно відмовляються вірити в її психічну нестабільність. Перед глядачами і досі майорить картинка із яскравою та завжди досконалою поп-зіркою, навіть враховуючи те, що уже як тривалий час мережа переповнена кадрами, що свідчать про протилежне. Не дивно, що справа не обійшлась без акції «за свободу».

Джеймі Спірс, батько співачки та її офіційний опікун, усіма силами намагається привести свою доньку в норму, хоча й шанувальники вбачають в опіці лише «зайвий контроль». В результаті, на додачу до масових втручань до сімейних справ Брітні, іменитий американський блогер таки зумів перетнути лінію приватності. Джеймі Спірс не зміг заплющити очі на подібне. Хоча й поки що обійшлось звичайною скаргою.
За словами батька знаменитості, подібна тенденція триває ще із 2008-го року, коли суд вперше постановив рішення про опікунство. І допоки Джеймі Спірс більше десятка років займається особистими паперами своєї доньки та намагається привести її у психічну рівновагу, прихильники борються за її свободу. Але, як виявилось, громадськими ініціативами справа не обійшлась.

Джеймі би й надалі не звертав на все надмірної уваги, якби не посилення протесту у мережі, спровоковане чи не найгучнішим голосом серед бурхливого натовпу – Ентоні Стівеном. Разом з тим, блогер разом із кількома своїми найближчими послідовниками організував петицію до суду Лос-Анджелесу із звинуваченням у бік батька Брітні про порушення прав людини.
У скарзі мовиться про те, що після десятка років «безсилля» Спірс нарешті усвідомила вагу своїх висловлювань та дій. Разом з тим, публікації зірки у мережі свідчать про те, що їй не так вже й добре живеться і, відтак, вона вирішила розпочати особистий бунт проти опікунства.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here