Вісім років в’язниці: засуджено хакера, який злив в мережу інтимні фото Дженніфер Лоуренс

0
1111

Минуло чотири роки з тих пір, як група хакерів злила в мережу інтимні фото знаменитостей, і останній винуватець скоро отримає своє покарання. Як повідомляє видання Connecticut Post, на цьому тижні один із злочинців, 26-річний Джордж Гарофало, був засуджений до восьми місяців в’язниці. Після виходу на волю він зобов’язаний буде провести 60 годин на громадських роботах.
https://www.instagram.com/p/BnG_WZ_n1cj/?taken-by=jenniferlawrence.daily
У 2014 році від кібератаки постраждали близько 240 осіб, включаючи Дженніфер Лоуренс, Кірстен Данст, Селену Гомес, Аріану Гранде, Авріл Лавін, Кейт Аптон і інших зірок. Гарофало розсилав їм листи від імені компанії Apple, щоб зламати їх профілі в сервісі iCloud. Отримані фотографії, які часто були вельми відвертими, він поширював за гроші. Крім нього до кібератаки причетні ще троє хакерів, кожен з яких почув свій вирок: 18, 16 і 9 місяців позбавлення волі.

У минулому році Дженніфер Лоуренс розповіла про свої емоції журналу Vogue: “Дуже страшно, коли весь світ тебе засуджує. Думаю, люди розуміли, що витік був злочином, але я не могла звільнитися від цього почуття. Тепер кожен раз, коли дзвонить мій піар-менеджер, я здригаюся, навіть якщо нічого не сталося. Я в постійному страху, що мене знову застануть зненацька”.
https://www.instagram.com/p/BmfbQOTH73M/?taken-by=jenniferlawrence.daily
Покарання, яке понесуть злочинці, навряд чи сильно втішить актрису: “Нічого вже не виправити: будь-яка людина може побачити мої інтимні фото. У будь-який момент хтось просто візьме в руки телефон і дістане фотографії, на яких я гола. Цю думку просто неможливо прийняти”.
https://www.instagram.com/p/Bm3YJjKHFei/?taken-by=jenniferlawrence.daily
Це не перший випадок, коли мешканці Голлівуду стають мішенню для хакерів. У 2013 році до десяти років в’язниці був засуджений злочинець, який злив фото оголених Скарлетт Йоханссон і Міли Куніс. Також під удар потрапили Джессіка Альба, Демі Ловато, Селена Гомес, Майлі Сайрус та інші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here