Адель нарешті порушила тишу після розлучення

0
873

Минулого місяця Адель і Саймон Коннекі підтвердили, що вони розлучаються. Подружжям вони були трохи більше двох років, а зустрічалися ще з 2011. Дотепер співачка особисто ніяк не коментувала цю новину, окрім того, що її представник розповів про розрив. Однак, 5 травня, у свій День народження співачка вирішила підбити підсумки минулого року, і розповіла, що він був для неї доволі непростим.
У пості на своїй сторінці у Інстаграмі зірка розмістила веселі фото, а також розповіла про свої плани на майбутнє та наголосила на істинах, які дійсно важливі для неї: “30 випробували мене дуже сильно, але я тримаюся і намагаюся боротися з цим. Час є постійним і складним.
За останні декілька років я радикально змінилася, і я все ще змінююся, і це нормально. 31 – буде великим роком, і я збираюся його витратити на себе. Вперше за десятиліття я готова відчути світ навколо”.
Адель порадила фанам бути люб’язними до людей, відкласти свій телефон, сміятися голосно при кожній можливості і навчитися любити себе. “Я тільки що зрозуміла, що цього більше, ніж достатньо. Зрештою я навчуся любити вас. Підборіддя вгору,” – пише співачка.

View this post on Instagram

This is 31…thank fucking god ? 30 tried me so hard but I’m owning it and trying my hardest to lean in to it all. No matter how long we’re here for life is constant and complicated at times. I’ve changed drastically in the last couple years and I’m still changing and that’s okay. 31 is going to be a big ol’ year and I’m going to spend it all on myself. For the first time in a decade I’m ready to feel the world around me and look up for once. Be kind to yourself people we’re only human, go slow, put your phone down and laugh out loud at every opportunity. Learning to REALLY truly love yourself is it, and I’ve only just realized that that is more than enough. I’ll learn to love you lot eventually ? Bunch of fucking savages, 30 will be a drum n bass record to spite you. Chin up eh ❤️

A post shared by Adele (@adele) on


Ймовірно, вечірка співачки з нагоди свята була у пляжному стилі “”NYE ’31”. Минулого року Адель святкувала свій День народження у образі з фільму “Титанік”. Тоді співачка перевтілилась у головну героїню драми Роуз, і, до речі, вразила неймовірною подібністю на неї.


Нагадаємо, Адель розлучилася зі своїм чоловіком через те, що “їхні шляхи просто розійшлися”. У пари залишився 6-річний син Анджело. Співачка з Саймоном планують залишитися друзями, аби виховувати хлопчика “з батьківською любов’ю” й надалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here