Левам пощастить, а ось Стрільців чекають неприємності: астролог дав прогноз на липень 2018 для всіх знаків зодіаку

0
2137

Відомий астролог Павло Глоба підготував детальний гороскоп, в якому описано, чого очікувати кожному зодіакальному знаку вже в липні. Його прогноз на другий місяць літа повідомляє першоджерело.
Овен
У липні Овнам рекомендується поменше проявляти активність, а все через ретроградного руху Марса в будинку досягнення цілей, як і розташування в секторі кар’єри Сатурна і Плутона, що рухаються в зворотному напрямку. У професійній сфері швидше за все буде застій, справи треба пригальмувати на невизначений термін, починання доведеться відкласти через незалежні від вас обставин. Якщо є можливість, вирушайте у відпустку і не витрачайте сили на рух проти течії. Зате на любовному фронті Овнів чекають одні перемоги завдяки позитивному впливу Сонця і Венери.
Телець
Середина літа Тельцям особливо, не запам’ятається. На перше місце вийдуть родинні зв’язки і потреби сім’ї. В цей цей період небажано знаходитися далеко від близьких людей. Виникне необхідність в вашої активної участі в домашніх справах. Швидше за все, фізичної і моральної підтримкою справа не обмежиться, доведеться комусь фінансово допомогти. Що стосується матеріальної складової в цілому, то місяць не обіцяє бути щедрим. Найскладнішою стане останній тиждень, коли Меркурій увійде в ретроградну фазу.
Близнюки
Липень для Близнюків – насичений подіями період. Перші дві декади в фінансовому секторі буде знаходитися Сонце, надаючи можливості добре заробити. Потім небесне світило перебереться в будинок комунікацій, де вже знаходиться Меркурій. Протягом останнього тижня рекомендується використовуватися для встановлення ділових контактів і пошуку ділових партнерів (особливо іноземних). А ось від нових романтичних знайомств краще утриматися. Люди, з якими ви почнете спілкування, не затримаються надовго в вашому житті.
Рак
Другий літній місяць стане для Раків вдалим у всіх відношеннях. Через будинок грошей транзитом пройдуть Сонце, Венера і Меркурій. Усі починання приречені на успіх, а реалізація ідей принесе гарний прибуток. Липень обіцяє творчим представникам цього знаку хороші перспективи. Пощастить людям, чия діяльність безпосередньо чи опосередковано пов’язана з мистецтвом. Друга і третя декади сприятливі для пошуку другої половини. У житті сімейних Раків настане світла смуга. Чи вдасться досягти взаєморозуміння і вирішити наболіле питання.
Лев
Липень – один з найщасливіших місяців для Львова. Протягом перших десяти днів на них продовжить впливати Венера, посилюючи чарівність і харизму. Не пропустіть шанс показати себе з кращого боку в усіх сферах життя. У третій декаді потужну підтримку надасть Сонце, яке захищає вам згідно астрологічним вченню. Небесні конфігурації надають вам карт-бланш. Не бійтеся проявляти ініціативу і просити те, що належить вам по праву. Але пам’ятайте, що марнославство нікого не прикрашає. Зробіть так, щоб близькі люди не постраждали від вашого честолюбства.
Діва
Для Дів настає спокійний період, що не зазначений потрясіннями і яскравими подіями. Пожвавлення можливо лише в любовній сфері, коли Венера перейде в однойменне сузір’я. Після 10 числа можна приступати до пристрою особистого життя. Рекомендується частіше вибиратися “в люди”, щоб завести нові цікаві знайомства. У будинку роботи залишається ретроградний Марс, який закликає повернутися до незавершених справ і закінчити їх. Для висхідного руху по кар’єрних сходах місяць не підходить.
Терези
Небесні конфігурації кажуть Терезам, що складаються дуже сприятливі обставини для самореалізації. Через астрологічний будинок однодумців здійснять транзитний рух Венера, Меркурій і Сонце. Що б ви не задумали, вам нададуть підтримку перевірені друзі і навіть люди, на яких ви не особливо розраховували. В середині місяця покровительствующая вам “планета любові” утворює позитивні аспекти з Сатурном і Ураном. Якщо ви прагнете до підвищення по службі, враховуйте цю інформацію.
Скорпіон
Середина літа принесе Скорпіонам позитивні зміни. Перш за все слід відзначити закінчення ретрофази Юпітера, розташованого в однойменному сузір’ї. Після 10 числа можна приступати до реалізації давніх планів, які довелося відкласти в довгу шухляду. Сонце, Меркурій і Венера активізують сектор кар’єри і дадуть потужний імпульс розвитку в цьому напрямку. Потурбуватися варто тільки про здоров’я. Як ні парадоксально, але саме цього літа у Скорпіонів підвищується ризик підхопити застуду.
Стрілець
Протягом місяця Стрільці не раз зіткнутися з проблемами в спілкуванні і сприйнятті інформації. Небажано також відправлятися в подорожі, здійснювати далекі поїздки, проявляти соціальну активність. Всі ці неприємності і обмеження є наслідками знаходження ретроградного Марса в будинку зв’язків. Любовний гороскоп закликає більше прислухатися до думки партнера. Останній тиждень буде дуже непростий для пар. Можлива сильна сварка або з’ясування відносин на підвищених тонах.
Козеріг
В середині літа Козероги будуть займатися питаннями, пов’язаними з оформленням прав власності, спадщиною, купівлею або продажем майна. У період з 1 по 10 липня можливе надходження великої суми грошових коштів, які прийдуть через партнера по шлюбу. Деякі представники цього знака відчують інтерес до філософії, окультних наук, психології, наукових досліджень. Друга і третя декади – вдалий час для романтичних подорожей. Шанси на початок любовного роману дуже високі. У парах можливі конфлікти на матеріальної грунті.
Водолій
Суперечливий місяць чекає Водоліїв. Індивідуальну діяльність обмежить Марс в ретрофазе. Не можна поспішати з прийняттям рішень і діяти на свій страх і ризик. Зате співпраця виявиться плідною. Через сектор партнерства транзитом пройдуть Венера, Меркурій і Сонце, завдяки яким вдасться завоювати авторитет у колективі, заручитися підтримкою впливових осіб, здобути перемогу в судовому розгляді. У фінансових питаннях рекомендується проявити максимальну обережність, щоб не стати жертвою шахраїв.
Риби
Риби зосередять зусилля на повсякденній роботі. З’являться нові службові обов’язки, але на розмірі заробітної плати це особливо не позначиться. Не відмовляйтеся від відряджень. У липні вони принесуть більше користі, ніж незручностей. Перші дві декади сприятливі для зміцнення любовних відносин і пошуку нового об’єкта симпатій. Сонце принесе позитивні зміни в особисте життя і змусить забути про минулі розчарування. Можливий пристрасний роман, який вже найближчим часом отримає стрімкий розвиток.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here