Вагітну Лободу “облили брудом” за відверте вбрання

0
2269

Нещодавно на своїй сторінці в Інстаграм артистка виклала фото з концерту, де вдягнена у досить відверте прозоре вбрання. Та, як виявилося фанати не дуже добре оцінили таку поведінку співачки. У коментарях, в досить грубій формі, був висміяний такий сміливий хід Світлани, яка до речі, підтвердила чутки про свою вагітність.

View this post on Instagram

сегодня я хочу поблагодарить своих поклонников, зрителей, организаторов премии Браво , мою команду, которая на протяжении стольких лет со мной ? этот год был наполнен яркими событиями и в моей жизни он стал знаковым Я ухожу в небольшой отпуск… Чтобы записать для вас новый альбом и подготовить абсолютно новое шоу, которое мы покажем уже в октябре. А также я ухожу, чтобы подготовиться к самому важному событию в жизни каждой женщины…рождению малыша ☺️ Для меня это большое чудо … и я благодарна небу за этот подарок, а вам, за вашу любовь и ваше признание! Уже в июне , снова в строю, снова на концертах Ваша Loboda❤️ @natellakrapivina @lobandaaa @ramazzotti_eros @russkoe_radio #певицагода#лучшийальбом ?‍♀️

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on


Лобода не очікувала такої реакції. Вона виклала пост, де дуже тепло висловила свою подяку за любов та увагу фанів, а вони у відповідь з ніг до голови облили її брудом.
Ось де-які з коментарів, що лишили прихильники: «Ты уже старая, давай заканчивай с этим делом!» чи «Платье ужасное, трусы-ретузы», чи ось ще «Платье сидит ужасно!». А інші напроти, дуже радісно підтримали Лободу.
Так, бути під прицілом великої публіки досить важко. Треба мати дуже міцні нерви, а особливо, коли ти вагітна жінка!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here