Фреймут знялася в фотосесії з чоловіком та дітьми

0
3202

І все ж таки, обличчя самих маленьких, Фреймут вирішила не показувати. Відома українська телеведуча та директор “Школи панянок” Ольга Фреймут знялася в унікальній фотосесії разом зі своєю сім’єю в повному складі.
Так, на кількох “домашніх” знімках Фреймут позує разом зі своїм чоловіком – генеральним директором “Нового каналу” Володимиром Локотко, і трьома дітьми – старшою донькою Златою, маленьким Валерієм (народився 8 травня 2016 року) та донькою Євдокією (народилась 28 червня 2017 року).
Нагадаємо, що Злата народилася від колишнього чоловіка Фреймут, ​​корінним британцем Нілом Мітчелом. А Валерій та Євдокія – діти Володимира Локотко.
Під час фотосесії сім’я Фреймут-Локотко позують в білих футболках і джинсах. Однак обличчя малюків вирішили не показувати.
Дана фотосесія проходила в рамках літературного дебюту Ольги Фреймут. Відомо,що 6 березня відбулася презентація першої дитячої книги Фреймут під назвою “Кажан Жан.
Цікаво те, що Ольга Фреймут розповіла, що її сина вдарила няня. Ольга повідомила, що їх няня Марія Сенатор дала ляпаса її маленькому синові Валерію, якому немає й двох років. Згодом стало відомо, як в цій ситуації поступлять з нянею.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here