“Мокра та без білизни”: пікантні кадри від Лесі Нікітюк

0
626

Іменита українська телеведуча часу дарма не марнує. Допоки Леся Нікітюк не подорожує, Леся Нікіюк епатує. Уже як культова «народна» зірка не дає про себе забути ні на день. Якщо не вражає подробицями із мандрівок, то принаймні власними принадами захоплює своїх прихильників.
Мальдіви за Леською плачуть, а вона, у свою чергу, продовжує займатись справами кар’єрними. Якщо не зважати на постійні зйомки та роботу над власним тревел-блогом в Instagram, знаменитість активно займається рубрикою «пікантно».


Леся Нікітюк знову полонила мережу «мокрими» світлинами. Востаннє подібні кадри зірка публікувала ще із мільярдерського відпочинку, і те у купальнику. На цей раз, Нікітюк полишила усі формальності та зухвало залізла до ванної, топлес. «Кому холодно – думайте про травень. Він скоро. Або полежте у теплій ванній, як я», – коментує народна улюблениця сторінку із календаря, на якій з’явилось її обличчя.

Нагадаємо, такого формату зйомка для телеведучої проходить не вперше. Чи не одразу після взяття почесного «срібла» у фіналі «Танців із зірками» дівчина подалась на еротичну фотосесію для чоловічого глянцю. Ба більше – разом зі своїм партнером по паркету Максимом Єжовим.
Обоє позували для звабливих сюжетів у душовій кабіні. Леся Нікітюк і тоді оголила груди. У будь-якому разі, тривала робота над своїм тілом безумовно пішла на користь знаменитості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here