Відома телеведуча та зірка “Орла і решки” Регіна Тодоренко опинилася в лікарні

0
2124

Відома українська співачка і телеведуча Регіна Тодоренко, нещодавно екстрено госпіталізована. Як відомо, на даний час Регіна  працює над своєю сольною кар’єрою.
Нещодавно артистка хизувалась яскравими кадрами зі зйомок нового кліпу. Однак більшу увагу Регіна Тодоренка приділяє роботі телеведучої.  Про це свідчить і нещодавня нагорода “Найстильніша телеведуча” за версією Topical Style Awards.

View this post on Instagram

А потом в почку постучался пиелонефрит ?? И теперь Съемки, запланированные на ближайшие 2 дня, под угрозой срыва…. Прошу прощения у всех приглашённых гостей на мое вечернее шоу, но шальная почка дала сбой ?, а врачи заставили госпитализироваться. Очень надеюсь на ваше понимание ??????. Как только меня выпишут, жду вас снова на съемочной площадке) Моя команда сделает все возможное, чтоб вам было комфортно и без меня!!!! Не переживайте. Я скоро буду в строю. Люблю вас) P.S.: Хуже было только после галлюциногенных грибов ?? #регинатодоренко #reginatodorenko #регинапутешественница???

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on


Телеведучу госпіталізували через загострення захворювання нирок. Сумною звісткою  дівчина поділилася з шанувальниками на своїй сторінці в Instagram, підкресливши, що через хворобу зйомки доведеться перенести.
“А потім в нирку постукав піелонефрит. І тепер Зйомки, заплановані на найближчі 2 дні, під загрозою зриву … Прошу вибачення у всіх запрошених гостей на моє вечірнє шоу, але шалена нирка дала збій, а лікарі змусили госпіталізуватися. Дуже сподіваюся на ваше розуміння . Як тільки мене випишуть, чекаю вас знову на знімальному майданчику. Моя команда зробить все можливе, щоб вам було комфортно і без мене! Не переживайте. Я скоро буду в порядку. Люблю вас. PS: Гірше було тільки після галюциногенних грибів “, – повідомила Тодоренко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here