“Операція Колібрі”: вийшов трейлер нового фільму з Сальмою Хаєк

0
434

Головні герої фільму – двоюрідні брати Вінсент (Джессі Айзенберг) і Антон (Александр Скарсгард). Диваки, яких пошукати, вони вигадали спосіб заробити шалені гроші. Колись хлопці разом працювали аналітиками в компанії, що займалась трейдингом на електронних біржах.
Можливість отримати дані на одну мілісекунду раніше за конкурентів дозволила б братам заробити мільярди. Для цього потрібно всього лише протягти оптоволоконний кабель через пів країни. Та про плани підприємливих родичів дізнається їхній колишній бос – Єва Торрес (Сальма Хайєк). Цю жінку ніщо не зможе зупинити, коли вона хоче заробити гроші.

Фільм «Операція Колібрі» зняв режисер та сценарист із Канади Кім Нгуйєн. Найуспішніша його робота «Відьма війни» виборола у 2012 році приз екуменічного журі Берлінського кінофестивалю. Новий проект Нгуйєна отримав свою назву через проміжок часу, який є вкрай важливий для головних героїв – одна мілісекунда. Саме стільки триває помах крила колібрі.
У кінотеатрах фільм «Операція колібрі» з’явиться 3 жовтня 2019 року. Жанр: трилер. Режисер: Кім Нгуйєн. В головних ролях знімалися: Джессі Айзенберг, Александр Скарсгард, Сальма Хайєк, Майкл Мендо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here