“Їжак Сонік”: у мережі з’явився трейлер нового фільму з Джимом Керрі

0
576


Кінокомпанія “Paramount Pictures” презентувала трейлер до художнього фільму з поєднанням анімації та справжніх акторів під назвою “Їжак Сонік”. Сонік – це відомий персонаж з серії відеоігр, які створила компанія “Sega”. Стрічка вийде на великі екрани сьомого листопада цього року.
Режисером пригодницького фільму став 40-річний Джефф Фаулер, номінований на “Оскар” за найкращий анімаційний короткометражний фільм “Ховрах обламався”.  За сюжетом Сонік – це людиноподібний їжак, який має здібність бігати надзвичайно швидко. У фільмі він змагається зі своїм головним конкурентом, божевільним вченим професором Еггманом, аби повернути свої вкрадені кільця. Разом з другом-поліцейським Сонік бореться з Еггманом, в той же час втікаючи від державних управлінців, які його переслідують. 
Роль блискучого, але божевільного ученого зіграв 57-річний американський комік Джим Керрі. Окрім нього у стрічці знялися Джеймс Марсден, Тіка Самптер, Адам Паллі, Ніл Макдонаф та інші. Соніка озвучив Бен Шварц. 

Однак, не всім фанам відеогри сподобалась графіка, завдяки якій Соніка зобразили у кіно. На їхню думку, він виглядає несиметричним, адже пропорції передано “недолуго”. Офіційний трейлер на YouTube переглянуло вже майже мільйон юзерів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here