“Звинуватили у педофілії”: у мережі з’явився трейлер до фільму про Майкла Джексона

0
506


У новому 4-годинному документальному фільмі “Покидаючи Небувалію” від американського телеканалу “HBO” Майкла Джексона звинуватили у сексуальному домаганні до маленьких хлопчиків. 
Стрічку показали минулого тижня на кінофестивалі Sundance. У ній зафільмовані свідчення Джеймса Сейфчака та Уейда Робсона, які стверджують, що співак використовув їх у сексуальному плані, коли їм було 10 і 7 років відповідно. “Він сказав мені, що якщо будь-хто дізнається про те, що ми робили, я відправлюся до в’язниці на все життя,” – прокоментував Робсон.

Фільм шокував не лише глядачів, але й критиків. Оуен Глуберман назвав його “руйнівним”, а Даніель Фінберг “дуже складним і таким, що просто розриває серце”. Режисер стрічки Ден Рід прокоментував таку реакцію:
«Це не фільм про Майкла Джексона, який зловживає маленькими хлопчиками. Це фільм про дві сім’ї і про те, як дві сім’ї зіткнулися з тим, що їхні сини відкрили їм багато років після смерті Джексона”.

Оточення Джексона вже розкритикувало цей фільм у листі на 10 сторінок, адресованому генеральному директору каналу “HBO”. Вони заперечили звинувачення і засудили режисера Дена Ріда за те, що він не поговорив ні з ким з сім’ї Джексона: “Це обурююча та жалюгідна спроба заробити на імені співака”.
На захист поп-легенди став Маколей Калкін, зірка фільмів “Сам удома” і “Сам удома 2”. Він розповів про свою дружбу з Джексоном і сказав, що дуже здивований, що товариські стосунки співака з дітьми здалися комусь підозрілими.

Після прем’єри фільму декілька шанувальників Джексона напали на режисера і двох обвинувачувачів, Джеймса Сейфчака та Уейда Робсона. На телеканалі “HBO” стрічку покажуть 3 і 4 березня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here