Окупанти змусили Ротару покинути будинок у Криму

0
709

Колишній український курорт порожніє не лише від масової міграції «простих» громадян, півострів покидають також зірки великої естради. Серед них – Народна артистка України Софія Ротару.
Розкішне помешкання, яке співачка леліла упродовж років, довелось віддати окупантами. Журналістам вдалось дізнатись і про такий прикрий факт у контексті російської агресії. Софія Михайлівна Ротару, якій не так давно виповнився 71 рік, вимушено покинула свій улюблений особняк у курортній зоні Криму.

Ще з перших днів українсько-російського конфлікту співачка залишила будинок порожнім та подалась до столиці. Уже як п’ять років у помешканні ні людини, у чому переконують колишні сусіди Ротару, які доволі таки давно не зустрічали співачку.
Одна із люб’язних жіночок, якій не одноразово випадала нагода потеревенити із іменитою артисткою, розповіла про подробиці «зіркового» сусідства. «Софія Михайлівна якось поскаржилась, що у неї врожаю немає, тож ми із сусідами ділилися з нею овочами зі своїх грядок». А також, місцеві жителі зізнались, що артистка постійно намагалась підтримувати добробут селища матеріально.

Софія Михайлівна часто виділяла кошти на ремонт доріг. А ще – не шкодувала подарунків для пенсіонерів селища. Відзначала в улюбленому помешканні чи не кожен свій день народження. Що цікаво, будинок Ротару подарував їй син, який він спорудив власноруч.
Ймовірно, особняк до сьогодні є під охороною. У свій час артистка самостійно вирощувала у себе на подвір’ї овочі та плодові дерева. Займалась Ротару також організацією кримських музичних фестивалів. Наразі «зіркова біженка» живе у Києві, у фешенебельному районі Конча-Заспи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here