Занадто цікаві події у день 16 травня

0
912

“Людина, яка не знає свого минулого приречена повторювати його знов і знов” – казав Михайло Ломоносов. Отже, іноді варто приділяти увагу де-яким фактам історії, тим паче, що в наші часи стає відкритим багато того, чого ще років двадцять назад, відомо не було.
Отже, розпочнемо підбірку з приємної новини про славетну фігуру, якою нагороджують акторів,- Оскар. Першою премією було нагороджено актора у день 16 травня, у далекому 1929 році.
Але, спочатку він не мав такої назви. Аж після того, як одна з членів жюрі вигукнула: “О боже, він так схожий на мого дядечка Оскара!” – лише після цього статуетка отримала своє ім’я.

Також у цей прекрасний весняний день на світ з’явився соліст легендарного гурту ДДТ – Юрій Шевчук. Будучи маленьким хлопчиком із провінційного містечка, він навіть не уявляв, що стане музикантом. Він активно займався живописом та намріяв собі кар’єру художника. Але, щось пішло не так…

Також цікавим видався рік 1972. В історії Радянського Союзу він запам’ятався тим, що влада прийняла закон про заборону пиятства.

Такий хід означав сувору заборону вживання напоїв сумнівної природи, на вулиці, а продаж цих самих напоїв розпочинався тільки з одинадцятої години ранку і лише до 19 години вечора. Тобто, коли всі на роботі.
Ось такі факти в історії світу та країни припадають на 16 травня. І ще багато чого можна відстежити у сучасній поведінці людей, дивлячись на поведінку людей у минулому. Людство циклічне…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here