Принц Гаррі та Меган Маркл вкотре порушують королівські традиції

0
482

Невістка без кровного титулу у королівській родині – погана прикмета та пророкує те, що немало традицій буде порушено. І мовиться зовсім не про такі поодинокі випадки, як той, коли Меган Маркл самостійно відкрила собі двері лімузину. Цього разу справа дещо серйозніша і стосується королівського первістка принца Гаррі.
Тільки-но світ дізнався про вагітність герцогині Сассекської, як дійсність перевернулась з ніг на голову. І справа навіть не у тому, що для медійників побільшало на одну сенсаційну новину. З того часу екс-акторка почала вершити свої правила. Звісно, без наслідків не обійшлось.

До пологів залишаються лічені дні. Отже, саме час вирішувати, де та як мине день-ікс. Спершу майбутня матуся відмовляється від допомоги придворних медиків-акушерів, що раніше успішно приймали пологи у Кейт Міддлтон. Згодом взагалі відхиляє пропозицію народжувати у королівській палаті фешенебельного госпіталю на користь домашнім пологам.
Втім, на кількох претензійних пунктах список «порушень» королівських традицій не вичерпується. Цього разу подружжя принца Гаррі та Меган Маркл заявило, що планують відсвяткувати народження свого малюка цілком приватно та без жодних позувань на камеру, як це раніше робила принцеса Діана та Кейт Міддлтон.

Відтак, прихильники королівської сім’ї можуть навіть не сподіватись на те, що Меган одразу після пологів вийде із малюком на руках та покаже його для папараці. Майбутні батьки планують провести цей день у колі найближчих, без зайвого галасу і метушні. І тільки за кілька днів вони будуть готові поділитись радісною новиною із пресою.
Так чи інакше, громадськість дізнається про пологи Меган Маркл у мережі – завдяки порталу Букінгемського палацу чи на офіційній сторінці в Instagram. Варто зауважити, що це ще не найжорсткіша зрада багатовіковим традиціям з боку колишньої акторки. Раніше королівське подружжя заявляло, що планує виховувати гендерно-нейтральну дитину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here