Пристрасна брюнетка: Тіна Канделакі вразила шанувальників своєю витонченою шкірою

0
1264

Як то кажуть, телеведуча розміняла четвертий десяток, але до сих пір виглядає на 35 років. Фанати щиро радіють за свою зірку, так як Тіна Канделакі не тільки красива жінка, але й успішна бізнес-леді.
На своїй сторінці в Instagram телеведуча розмістила знімок, яким шокувала шанувальників. Сексуальна брюнетка Канделакі вразила шанувальників молодою шкірою. Фанати знають, що Тіна елегантна жінка, яка стежить за зовнішнім виглядом, але новий знімок “переплюнув” саму Канделакі.
“Honey don’t stop trying,
And you’ll get what you deserve”. Эти слова из песни Guns’n’Roses – отличный девиз для всех нас:
Не переставай пытаться – и получишь заслуженное”, – так підписала фотографію Тіна.


На фото шоу-вумен позує в класичному чорному платті, оголивши свої плечі. Прикраси для фото Тіна вибрала стримані. Яскраві прямокутні сережки, модні в цьому сезоні, а також хрестик з дорогоцінними каменями на тонкому ланцюжку з білого золота. Стиль макіяжу Канделакі на фото непомітний, адже вона відвернула голову назад, закриваючи від камери своє обличчя. Однак шанувальники відзначили, що Тіна Канделакі є володаркою ідеальної шкіри з рівним тоном і без зморшок. Зараз теледіві 42 роки, але виглядає вона набагато молодше. Цікаво, що багато прихильників хочуть бути схожими на неї, та дотримуватись здорового способу життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here