Відоме ім’я та національність найкрасивішої жінки планети

0
1388

Іменитий конкурс краси «Міс Всесвіт 2018» уже позаду – перемогла 26-річна представниця Мексики. Віднедавна найпривабливіша дівчина планети, латиноамериканка Ванесса де Леон працює керівником жіночого реабілітаційного центру «Migrantes en el Camino» та тривалий час є спікером Національного інституту молоді. На конкурсі дівчина представила проект, спрямований на допомогу дітям мігрантів.

Цьогоріч 68-ий конкурс відбувся у китайському місті Санья – 8 листопада. За корону довелось поборотись красуням із 118 країн, проте до фіналу вдалось потрапити лише представницям Ямайки, Білорусі, Уганди і Тайланду. Результати шоу одразу оприлюднили на офіційному сайті «Міс Всесвіт».

У своєму першому інтерв’ю у ролі переможниці мексиканка сказала, що буде використовувати титул, щоб «показувати взірець» допомоги нужденним. Адже «благодійність – це не так вже й важко».


Українською представницею на «Міс Всесвіт 2018» стала 19-річна Леоніла Гузь, уродженка Херсонщини. Дівчина уже поділилась своїми враженнями від участі у конкурсі на Instagram-сторінці, небагатослівно назвавши фотопублікацію зі сцени «незабутнім днем».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here