Брітні Спірс прокоментувала чутки про її психічну нестабільність

0
424

На початку квітня стало відомо, що 37-річна співачка Брітні Спірс пройде курс лікування у психіатричній клініці. Причиною стала хвороба батька зірки, яка спіткала його несподівано. Для Брітні це стало великим ударом: вона зникла зі сцени, соцмереж і повністю присвятила себе сім’ї. На Великдень їй дозволили вийти на декілька днів з клініки: ЗМІ зафіксували її не зовсім здоровий вигляд і одразу мережею “поповзли” чутки, що у Спірс серйозні проблеми з психікою.
Кореспонденти сфотографували, як співачка виходить з лікарні зі своїм нареченим Семом Асгарі. Шанувальники шоковані зовнішнім виглядом Брітні: “мішки” під очима, затуманений погляд, неохайна зачіска. Вони побажали зірці якнайшвидше одужати і похвалили Сема за те, що він не покидає її у такій складній ситуації.


На своїй сторінці у Інстаграмі, де Брітні тепер з’являється дуже рідко, співачка поширила відео, у якому прокоментувала свій стан і чутки, які оточили її з усіх сторін:
“Ого! Ходять чутки про кінець моїй родині та команді і про багато інших божевільних речей. Я намагаюся взяти перерву для себе, але те, що відбувається, все ускладнює. Не вірте всьому, що ви читаєте і чуєте. Ці фальшиві меседжі скрізь створив Сем Лутфі багато років тому. Я їх не писала. Він прикидався мною і спілкувався з моєю командою з фальшивої електронної адреси”.
Сем Лютфі – це колишній менеджер Брітні Спірс, який, як виявилось, змушував її приймати наркотики. Вони співпрацювали всього рік, з 2007 по 2008, і пізніше сім’я співачки подала на нього в суд за наркодиллерство і виграла справу.

View this post on Instagram

I wanted to say hi, because things that are being said have just gotten out of control!!! Wow!!! There’s rumors, death threats to my family and my team, and just so many things crazy things being said. I am trying to take a moment for myself, but everything that’s happening is just making it harder for me. Don’t believe everything you read and hear. These fake emails everywhere were crafted by Sam Lutfi years ago… I did not write them. He was pretending to be me and communicating with my team with a fake email address. My situation is unique, but I promise I’m doing what’s best at this moment ??? You may not know this about me, but I am strong, and stand up for what I want! Your love and dedication is amazing, but what I need right now is a little bit of privacy to deal with all the hard things that life is throwing my way. If you could do that, I would be forever grateful. Love you ❤️❤️❤️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on


У повідомлення своїйм фанам Спірс додала: “Моя ситуація є унікальною, але я обіцяю, що наразі робитиму все, що в моїх силах. Ви, можливо, не знаєте цього про мене, але я сильна, і можу заступитися за те, чого хочу! Ваша любов і відданість – це те, що мені потрібно зараз, а також трохи конфіденційності, щоб справитися з усіма важкими речами, які життя кидає на мій шлях. Якби ви могли це зробити, я була би дуже вдячна. Люблю Вас!”.
Нагадаємо, що батько співачки, Джеймі Спірс, переніс дві складні операції через проблеми з кишечником та товстою кишкою. Лікарі кажуть, що дуже малоймовірним є те, що він повністю одужає та житиме повноцінним життям. Однак, Брітні та ми всі сподіваємось, що він таки зможе подолати недугу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here