Мейсі Вільямс прокоментувала свою першу сцену “у ліжку”

0
639

Днями раніше телевізійна студія HBO дебютувала із фінальним сезоном «Гри престолів». Упродовж двох років мережа пліткувала в очікуванні завершальних епізодів культової фентезійної саги. Але ніхто навіть уявити не міг, що кадри виявляться настільки «гарячими», навіть власне Мейсі Вільямс, що взяла участь в одному із них.
Нарешті, після появи у мережі другого епізоду восьмого сезону Мейсі Вільямс, що грає Арію Старк, прокоментувала свою першу сцену «у ліжку». Хоча й до подібного сюжет серіалу підводив ще давно, зважаючи на його непередбачуваність, на щось настільки яскраве сподіватись було марно. Але на що тільки люди не здатні «за мить до смерті».


Чи не одразу після прем’єри «пікантного» епізоду прихильники «Гри престолів» одноголосно почали обговорювати хід подій. І, нарешті, долучилась до обговорення і Мейсі Вільямс. Як і для всіх інших, для акторки це теж стало несподіванкою. Втім, значно ефектніше відреагувала її близька подруга та колега по знімальному майданчику Софі Тернер, вона ж Санса Старк.
Тільки-но акторка взяла до рук сценарій – одразу зателефонувала Вільямс, щоб висловити свою радість. З огляду нас все, навіть акторський склад серіалу довго чекав на подібне. Що зовсім не дивно, «подібне» відбулось за мить до вирішального поєдинку із армією «білих ходоків».

Жартома Мейсі Вільямс зазначила, що одразу після того, як взяла до рук розпорядок сценаристів, подумала про тренажерний зал. Менше з тим, акторка заявила, що відтепер їй буде незручно дивитись ввічі своїм батькам, двом сестрам і чотирьом братам, які активно стежать за її грою у серіалі. Звичайно, це все жарти. Але підписники зірки у Twitter чи не одразу відреагували на подібну заяву.
Що зрозуміло, і Софі Тернер не обійшлась без відповідної публікації у мережі. Втім, акторка вирішила висловити своє здивування в Instagram. Більшість прихильників серіалу із захопленням відкривали сексуальність свого улюбленого персонажа, хтось же із сумом заявив, що Арія Старк таки виросла на телеекранах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here