Ед Ширан перетворив дикий ставок в розкішний басейн для вечірок

0
454

Відомий співак з репутацією добряка і благодійника вирішив приміряти образ зухвалого рокера. За всіма правилами жанру він порушив закон та розлютив сусідів.
Кілька років тому Ед Ширан придбав маєток в графстві Суффолк на сході Англії, до якого згодом приєдналися ще кілька сусідніх ділянок. Тепер у володінні Еда – чотири величезних особняка, критий басейн, чотирикімнатний будиночок на дереві та підземна “берлога” з кінотеатром і звукозаписною студією.
У 2016 році співак направив прохання до влади Суффолка, щоб ті дозволили йому побудувати ставок. Місце для водойми Ширан вибрав мальовниче: посеред сусіднього поля. Він обіцяв, що ставок стане будинком для місцевих популяцій жаб, тритонів, водяних жуків і бабок. Водоймище також повинно було стати водопоєм для ссавців і птахів. Прохання Еда схвалили, проте із застереженнями, що ставок не буде зоною відпочинку та дозвілля і плавати буде категорично заборонено.

Сусіди не були проти ініціативи до тих пір, поки не виявили, що навколо ставка несподівано виросли нові споруди, зокрема спуск у воду і роздягальня, що нагадує собою бочку великих розмірів. За документами вони були побудовані на “випадок екстрених ситуацій”.
Тепер сусіди впевнені, що Ширан, який і так приносить їм незручності гучними вечірками, вирішив використовувати водойму не за призначенням. Нібито купатися тепер в ньому будуть зовсім не жаби, а співак і його знамениті друзі.

Цікаво, що ставком Ширана займалася компанія Gartenart, яка сама себе називає “лідером Великобританії в галузі будівництва плавальних ставків та біо-басейнів”. Як повідомляє Daily Mail, будівництво подібних водойм зараз дуже затребуване в середовищі багатіїв: басейн природного вигляду гармонійно дивиться на ландшафті, ніж класична споруда з плитки і металу.
Крім того, для підтримки чистоти в такій водоймі не потрібні ніякі традиційні хімікати, їх функції виконують водорості. Коштує така розкіш близько 150 тисяч доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here