Бредлі Купер та Ірина Шейк відмовились ділити опіку над донькою юридично

0
1065

Не так давно світ сколихнула новина про те, що чи не найкрасивіша пара Голлівуду більше не разом. Розлучення Бредлі Купера та Ірини Шейк пролунало у ЗМІ немов грім із ясного неба. Хоча й чутки про «позашлюбні» стосунки знатного американського актора розходились разом із блискавичною популярністю стрічки «Народження зірки», ніхто й гадки не мав, що усе завершиться розлученням, ще одним.
Першою розійшлась зі своїм партнером, нареченим, Леді Гага – чи не одразу після прем’єри іменитої стрічки за її участі. Тоді плітки стосовно стосунків співачки із колегою по знімальному майданчику почали ширитись ще активніше. Хоча й підозри не обходились без питальних знаків. Зараз же плітки стали аж надто правдоподібними – від Купера пішла його «громадянська» дружина.

Раптово та без жодних пояснень, що для знатної російської супермоделі в новинку. Ірина Шейк зібрала речі, взяла доньку та, неочікувано для громадськості, покинула Лос-Анджелес. Чи не одразу справдились найгірші підозри – зіркове подружжя розійшлось. Причиною стали побутові розбіжності, конфлікт інтересів чи мама Бредлі Купера, із якою Шейк ніяк не могла поладнати – залишається тільки здогадуватись.
Тим часом, мережу сповнюють чутки стосовно роману Купера із Леді Гагою. Мовляв, співачка відтепер мешкає зі своїм «секретним коханцем». Менше з тим, батьківство врешті залишається першочерговим. І, не зважаючи на образи, Ірина Шейк та Бредлі Купер таки зуміли зустріти задля вирішення питання про опікунство. У результаті, опіку над спільною донькою Леєю екс-коханці поділили навпіл.

Разом з тим, жоден із колишніх партнерів не поставив вимоги завірити усну домовленість юридично. У певних речах Бредлі Купер та Ірина Шейк таки продовжують думати «в одному напрямку». Зірки із впевненістю заявили, що продовжують довіряти один одному. Відтак, жодних папірців від юристів вони не потребують. Ба більше – зірковий татусь навіть вирішив переїхати із Лос-Анджелесу до Нью-Йорку, щоб якомога більше часу проводити із донькою.
«Вони впевнені одне в одному, тому не відчувають необхідності узаконювати це», – повідомляють інсайдери. Єдине, що буде вирішальним в опікунстві Леї – це графік роботи її батьків. Відтак, зірки кожного місяця будуть домовлятись щодо часу, який вони будуть проводити із донькою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here