Форест Вітакер подає на розлучення після 22 років шлюбу

0
687

Форест Вітакер подає на розлучення із Кейшею Нош Вітакер, з якою вони прожили 22 роки у шлюбі. Згідно з судовими документами зірка ”Чорної пантери”, Форест Вітакер, подав на розлучення в четвер. Він говорить про розбіжності у поглядах, які спіткали подружжя, а ще він вимагає, щоб обидві сторони оркемо несли відповідальність за свої юридичні витрати. Вітакер відовився коментувати подію. Причину розлучення все ще не названа.

Форест та Кейша одружидись у 1996 році, за час спільного життя виховали довх дочок Сонне Ноель (22) та Тру (20). Форест Вітакер також має сина двадцятивосьмирічного сина Оушена із попереднього шлюбу, а Кейша двадцятисемирічну дочку Отумн.

Хоч Форест Вітакер і не прокоментував рішення розлучитись, все ж на Різдво він опублікував у твітері привітання із святом. Форест написав: ”Різдво це святкування солідарності. Період у році, коли ми згадуємо, що основа нашого родинниго життя, дружніх відносин і громадського життя базується на принесенні одним одному радості. Щасливого Різдва всім.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here