Леді Гага пошкодувала про зв’язки із насильником

0
663

Скандал навколо культового виконавця Ар Келлі набирає обертів. «Наступною» стала поп-діва Леді Гага. Знаменитість привселюдно попросила вибачення у своїх фанів за прикрі факти із минулого – спільний концерт із людиною, що виявилась сексуальним рабовласником.

Леді Гага як жінка, що у свій час також була жертвою сексуального домагання, безпосередньо зі сцени висловила своє занепокоєння недавніми подіями. Справа у музиканті Ар Келлі та його сексуальних наложницях, що в одну мить вирішили розкрити світу тривожну дійсність.


Співачка спробувала підтримати усіх жінок, що коли-небудь стикались із подібною проблемою. Насамперед, закликала «жертв» Келлі не мовчати. «Я підтримую цих жінок на 1 000%. Вірю їм, знаю, що вони страждають від болі не лише фізичної, але й духовної. Їхні голоси треба нарешті почути і поставитись до них з усією серйозністю». Та додала: «Що я чую про звинувачення проти Ар Келлі – навіює жах та в жодному разі не заслуговує на вибачення».

А також, Леді Гага заприсяглась видалити спільне із насильником відео на iTunes та інших платформах. Жінка запевнила, що більше ніколи не стане на одну сцену із Ар Келлі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here