Меган Маркл знову стала причиною розбрату у королівській сім’ї

0
377

Нікого не здивуєш тим, що після появи у королівському палаці Великобританії Меган Маркл сімейні справи пішли не на лад. Що не трапляється – принц Гаррі відчайдушно хапається за спроби виправдати свою дружину та щораз стає на її бік. Екс-акторка, у свою чергу, теж має добрячу хватку. І мало не з першого дня після офіційного заміжжя взялась за неприйнятні для неї традиції.
То новоспечена герцогиня відмовляється від королівської пологової палати, то взагалі залишається народжувати вдома. Після вищезазначеного інтриг з малюком було не менше. Не зважаючи на «правила», Меган Маркл не забажала показувати дитину одразу після її народження. Матуся вирішила, що подібний крок слід робити тоді, коли і вона, і маленький Арчі прийдуть в норму – що і трапилось згодом.

Втім, на цьому дружина принца Гаррі крапку не поставила. Хоча й зараз, здавалось би, колишній запал дещо вгамувався, Меган Маркл не припинила сіяти розбрат між членами королівської сім’ї. Принаймні, інсайдери повсякчас переконують, що жінка не лише не змогла поладнати із Кейт Міддлтон, але й щораз провокує усе нові скандали між власним чоловіком та його братом, принцом Вільямом.
З огляду на все, навіть королева Єлизавета ІІ не у захваті від міжусобиць у палаці. Так чи інакше, складно заперечувати, що переїзд герцога та герцогині Сассекських до нового помешкання пішов стосункам у королівській сім’ї на користь. Менше з тим, днями раніше назовні виліз ще один, не менш резонансний скандал. І, знову ж таки, у його центрі опинилась Меган Маркл.

За лічені дні після весілля принца Гаррі, що відбулось торік у травні, у палаці назріла чи не перша суперечка, причиною якої стала Маркл. Герцог Сассекський влаштував рідним гучний скандал лише через те, що, мовляв, його дружина не відчула належної підтримки у період підготовки до шлюбної церемонії. Зокрема, претензії впали на принца Вільяма із Кейт Міддлтон.
Що цікаво, у цю напружену мить Меган не покинула кімнату, а смиренно мовчала, погоджуючись зі своїм чоловіком. Його брат, тим часом, запевнив, що й не намагався образити новоспечену герцогиню. І надалі разом зі своєю дружиною радий їй допомогти. Наступного ж дня Міддлтон завітала до покоїв молодят із розкішним букетом квітів. Після чого запропонувала Маркл власний супровід на королівський турнір з тенісу в Уїмбілдоні.

Втім, з огляду на дійсність, ні букет, ні промова принца Гаррі аж ніяк не вирішили ситуацію. Принаймні, з позитивного боку. Шанувальники королівської сім’ї лише вкотре переконуються, що розбрат через Меган Маркл неминучий. Аж надто багато традицій жінка поставила під сумнів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here