Педофіли Голівуду знущання над дітьми у кіно

0
1095

Джеймі Лі Кьортіс, що зіграла супер маму та жінку спец-агента у фільмі 1994 року “Правдива брехня” вскриває подробиці важкого акторського життя дітей у кіно, та, що довелося пережити 12-річній Елайзі Душку, що зіграла їх дочку.

” Вона розповіла мені про це через роки, вже згодом” – каже Кьортіс про Душку: ” Я була шокована та дуже зворушена”. Така правдива брехня виходить у Голівуді. Нам показують лише сяйво на поверхні,  а увесь бруд залишається за кулісами. Мало того, що кіноіндустрія волає на всі фронти про знущання над жінками, так ще й і педофіли працюють у кіноіндустріії, а правда ніколи не виноситься на маси. На цей раз відрізнився Джоель Крамер – керівник группи каскадерів, що працювали для фільму ” Правдива Брехня”

Джеймі висловилася з приводу співпраці із дітьми на майданчику у кіно. Вона каже, що вони дуже чисті і наївні, вони не можуть роспізнати, де коллега по роботі, де керівник, а де ворог. Вони сприймають усіх рівно і однаково, як своїх друзів. У цьому полягає праця із ними під час зйомок, вони зовсім інші та дуже чутливі.
” Людина, що відповідає за безпеку акторів під час зйомок, людина, що тримала мене за руку під час епізоду, коли я висіла на гелікоптері. Виявився збочинцем, що поводиться жахливо із дітьми” – обурюється Джеймі.

Навіть Джеймс Камерон, що знімав фільм, прокоментував: ” Чи знав я про це тоді??? Звичайно, ні! В мене три дочки. Якщо б я дізнався про подібне, Джоелю не було б спуску. Елайза молодець, що зізналася. Подібне потрібно виносити до широкого загалу!”

Ось таку сувору реальність маємо на цей час у кіно. Так, вони зірки, що сяяли, ми знаємо і пам’ятаємо їх і досі. Але, яка ціна за місце під сонцем? А потім їх знаходять мертвими при не з’ясованих обставинах. Чи виявляється, що психіка їх зламана з самого дитинства.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here